detskazidle.com
0

Volné pracovní pozice

Aktuálně hledáme na pozici :

Vedoucí administrativního oddělení eshopu

Kdo jsme:

Jsme firma která se zabývá prodejem všech možných typů židlí,
se specializací na kancelářské židle.

Jsme na trhu už bezmála 25 let. Jsme jedničkou na trhu kancelářských židlí, máme vlastní
produkty na které máme exkluzivitu prodeje.

Prodáváme všechny značky židlí od výrobců v České republice.

Jsme skvělý tým lidí, kteří ví za čím jdou.

Co vás čeká

Vést administrativní oddělení včetně prodejen. Celkem 11 lidí.

Pečovat o zákazníky na eshopu a prodávat

Podílet se na přátelské atmosféře v naší firmě a našem showroomu

Práce na eshopu, zpracování objednávek, jednání se zákazníky na showroomu.

Pokud rádi pracujete s lidmi a umíte pracovat v malém týmu s úsměvem,
právě Vy jste vhodní na tuto pozici

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Ovládání práce na PC

Řidičský průkaz skupiny B - není úplně podmínkou

Vizi vést oddělení ke zlepšování jednání se zákazníky
a zlepšování prostředí eshopu a práci s ním.

Výhodou bude, pokud budete umět

Ovládání komunikace se zákazníky.

Praxi ve vedení kolektivu – není podmínkou

Znalost eshopového prostředí vítána

Co vám můžeme nabídnout

Příjemnou atmosféru a přátelské prostředí v naší firmě

Pevnou pracovní dobu.

Velmi zajímavé provize z prodeje židlí na prodejně . Provize ze schvalování cenových nabídek.

13 plat rozpočítaný do mzdy každý měsíc.

Stravenky

Ohodnocení 200 Kč/hodina v případě dobrovolné komunikace na chatu se
zákazníky mimo pracovní dobu - není povinné

V případě přesčasů je možnost si je vybrat nebo proplatit s příplatkem 25% ,
nikdy u nás nepropadají.

Nákup zboží za nákupní ceny

Odesílání vlastních zásilek přes naše dopravce v režijních cenách

Výše mzdy závisí pouze na Vaší šikovnosti.

Využívání mobilního telefonu pro soukromé účely.

Vaše ohodnocení:
Nabízíme ohodnocení 26000 - 35000 Kč

Bezpečný nákup

Volná pracovní pozice
Jak objednávat
Problémy s doručením
Jak mohu platit
Jak správně vybrat židli nebo křeslo
Doprava zdarma
Snadnější reklamace
Sledování zásilky
Záruka vrácení peněz
Vysvětlení mechanik, názvů atd.

Doprava a platba

Obchodní podmínky
Vrácení zboží na Slovensku
Reklamační řád
Stěhování pobočky - Bratislava
Často kladené otázky
Ochrana osobních údajů
dTestem vypracované obchodní podmínky
Certifikovaný obchod
Co nabízíme navíc oproti konkurenci
Zapůjčení židle na odzkoušení

Poradna pro zákazníky

Prodejny PRAHA, BRNO, OSTRAVA, ROŽNOV p. R., BRATISLAVA
Heureka ShopRoku 2018
Chat + Poradna pro zákazníky
Velkoobchod
Dárkové certifikáty
Affiliate program
Věrnostní slevy
Bolí Vás záda?

Proč nakupovat u nás

Nový vzhled e-shopu
TRANSPARENTNÍ CENY
Nadstandard v případě reklamace
Podporujeme UNICEF
Stabilní a spolehlivá firma
Servis plus

  WAP RSS  (vygenerováno za: 0.032s) Mapa webu | Zajímavé výměnné odkazy © 2010 - 2020 vytvořil  David-Studio.net
Podnikatel MERCURY STAR s.r.o. je povinen vést tržby dle zákona o EET a to od data 1.3.2017.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Více informací
Souhlasím